SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN

''Karton kahramanlar'' olmak istemediklerini belirten Mamur, şöyle devam etti:

:: GENEL :: HABERLER

''Karton kahramanlar'' olmak istemediklerini belirten Mamur, şöyle devam etti:

Mesaj tarafından RAMİZ Bir Cuma Mart 06, 2009 9:23 am

''Dünyanın hiçbir medeni stadında görülmeyen dalkavuk, çıkarcı çığırtkanların (En büyük başkan bizim başkan) sesleriyle şahsi egolarımızı tatmin edip, toplumdan sahte makam ve sevgi istemiyoruz. Biz istiyoruz ki, Kayserispor, saygın, lider, istikrarlı, idari ve mali yapısı kuvvetli, alt yapısı verimli, başarı ve güvenilirlikle öne çıkan bir kulüp markası olsun. Bu nedenle biz toplum beklentilerinin peşinden gitmek yerine, toplum için doğru olanı yapmaya devam edeceğiz. Görev süremizin sonunda bizleri gönlünüzün neresine koyarsınız ona razı olacağız.''

Mamur, daha sonra yaptığı ikinci bir açıklamada da taraftarı kışkırtmaya çalışan bazı kesimlere karşı sağduyu çağrısında bulundu.

Mamur'un sitemli açıklamalarının ardından, kulübün resmi internet sitesinde yapılan bir diğer açıklamada, tartışmalara ve tepkilere neden olan Fenerbahçe maçı bilet fiyatlarının indirildiği duyuruldu.

Kulübün onursal başkanı da olan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin bilet fiyatlarında indirime gidilmesi için yönetim kurulundan talepte bulunduğu bildirilen açıklamada, ''Yeni stadımızın yapımında büyük emek vererek diğer şehirlere de (Kayseri modeli) örneğini hediye eden Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki, daha önceden açıkladığımız Fenerbahçe maçının bilet fiyatlarında, açılış maçı olması nedeniyle indirime gidilmesini yönetim kurulumuzdan talep etmiştir. Yönetim kurulumuz bu talep doğrultusunda indirim kararı almıştır'' denildi.

Buna göre, 8 Mart'ta Kadir Has Stadı'nda oynanacak Kayserispor-Fenerbahçe maçında bilet fiyatları kale arkası tribünler için 10 TL, maraton ve kapalı tribün için 20 TL olacak. VIP tribünlerde ise biletler 200 TL'den satılacak.

Daha önce bilet fiyatları, kale arkası tribünde 30-40, maratonda 60-80, kapalı tribünde 70-90 ve misafir takım tribününde 70 TL olarak açıklanmıştı.

RAMİZ

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics

:: GENEL :: HABERLER