SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN

'Bir bileti çok gördüler!'

:: GENEL :: HABERLER

'Bir bileti çok gördüler!'

Mesaj tarafından RAMİZ Bir Cuma Mart 06, 2009 9:37 am

"Bir gün ben de Galatasaray´ın teknik direktörü olmak istiyorum. Ama bazı kişilere çok kırgınım. Çünkü..."

Galatasaray’da hem oyuncu, hem de antrenör olarak şampiyonluk yaşadı... Gençlerbirliği’nde teknik adam olarak 4 hafta sonra görevine son verildi... Türkiye’yi seviyor, Galatasaray’a tapıyor. Kebabı özlediği için Etiler Yüzevler’de buluşup hasret giderdik. (Fanatik'ten Mehmet Demircan'ın röportajı) Galatasaraylı yöneticilere sitem de eden Reinhard Stumpf’la herşeyi konuştuk, içten cevaplar aldık...

Şu anda neler yapıyorsunuz, futboldan uzak mısınız?
-Hayır, kesinlikle uzak değilim. Futbola uzak kalamam. Sürekli maç izliyorum. Bordeaux maçı için İstanbul’a geldim. İnanılmaz bir müsabakaydı. Galatasaray ile gurur duydum. Galatasaraylı olduğum için ciddi söylüyorum inanılmaz mutluyum.

Sizin takımın Kaiserslautern olduğunu tahmin ediyordum?
-Hayır ben Galatasaraylıyım. Kendimi Galatasaraylı gibi hissediyorum. Benim takımım hep Galatasaray olmuştur. Kariyerimi Galatasaray’a borçluyum. Ben burada Almanya’dan daha çok saygı görüyorum. Zaten Galatasaray, Kaiserslautern’den çok daha büyük bir marka, asıl önemli olan bu...

Şu an Galatasaray’ı nasıl buluyorsun?
-Bülent Korkmaz umarım başarılı olur. Galatasaray zaten hep zirveye oynayan bir takım. Açık söylemeliyim, özellikle Bülent’in takımın başına geçmesine çok sevindim. Çünkü bu hamle, bizim gibi eski oyuncuların, genç teknik direktörlerin önünü açtı. Galatasaray gibi büyük bir camia, büyük bir kulüp bu görevi Bülent’e vererek bizim önümüzü açtı. Mesela benim de hayalim Galatasaray’da teknik direktör olarak görev yapmak. Bir gün bu şans bana da belki verilebilir.

RAMİZ

Kullanıcı profilini gör

:: GENEL :: HABERLER