SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN

ŞEFFAFLIK ELEŞTİRİLERİ

:: GENEL :: HABERLER

ŞEFFAFLIK ELEŞTİRİLERİ

Mesaj tarafından RAMİZ Bir C.tesi Mart 07, 2009 2:29 am

"Neyi göremediklerini söylüyorlar? İhalelerin hepsi ilan ediliyor. Bütün hareketleri görebiliyorsunuz. Bu sistem içinde birçok bilgimiz internette. Üstelik bilgi edinme yasası var. Şeffaf derken neyi kastediyorlar? Her şey ortada. Bir de Meclis üyelerinin konuşma hakkı var. Ben o zaman sorarım: Bir modelinizi gösterin. Şunu söyleyebilirim ki dünyada teknolojiyi ve halkı bilgilendirmede en güçlü belediye İstanbul'dur. Siyaset yapıyorlar. Böyle bir siyaset de doğru değil. Doğru olan devletin devamlılığıdır. Bizim ne olacağımız önemli değil. Bu şehre ne katmışsınız bu önemli. Ben samimi olarak şunu bekliyorum, doğru yaptığımız işlere doğru dense, yanlış olanlar da söylendiğinde dikkate değer oluyor. Bakıyorsunuz ana muhalete her şey yanlış...Avrupa'daki siyaset tarzı, muhalefet tarzını göremiyorsunuz. "

"İktidarın alternatifi olmalı ki sorumluluk her zaman hissedilsin" diyen Topbaş Recep İvedik benzetmesinin de hoş olmadığını söyledi. Topbaş, "Biz de özen gösteriyoruz. Netice de insansınız, sinirleri alınmış bir insan olamazsınız. " dedi. Topbaş söyle devam etti: "Her insan yaptığı işler için bir teşekkür bekler. Bunu zaten siyasiler yapmayacaktır. Bilgi herkesin ortak malıdır. O bilgi doğru bilgiyse herkes kullanabilmeli. İftiraya dayalı birtakım şeyler önümüze konuyor. Onlarla uğraşsanız işinizi yapamazsınız. "

RAMİZ

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics

:: GENEL :: HABERLER