SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN

xat bot atma kanalınıza bot atabiliriz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

xat bot atma kanalınıza bot atabiliriz

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Ağus. 14, 2009 7:19 pm

Xat Bot Nasil Atilir, Xat Bot Atmak, Xata Bot Attırmak Kontor Karşılı, Xata Nasil Bot Atılır, Xat Bot Atma Programi, Xat Chat Odasina Bot Atmak

Xat Chat Odasina Bot Atmanin Bir Çok Yolu Var, Bunlardan Kalıcı Bot Atma - Bot Kullanma Yöntemlerini Anlatıcam.
Bunlardan Bazılarını Sizlerle Paylaşmak İstedim, Başka Yerde Bulamazsınız!Kalıcı Bot Sağlama Yöntemlerinden Sadece 4'ünü Anlatıyorum, Basit Olanları Çoğu Arkadaş Biliyor Zaten, O Yüzden Onlara Değinmeyeceğim...

- Xat BWq Bot Atma Programıyla Kanalınıza Bot Atabilirsiniz
.Program Download Linkini Daha Sonra Ekleyeceğim.

- Server Yöntemiyle Bot Atabilirsiniz, Bir Web Server Kiralayarak, En Fazla 1000 Adet Online Kopya Bot Editlettirebilirsiniz.Kanalınıza Bot Atabilirsiniz ve Ziyaretçilerinize Kalıcılık Sağlayabilirsiniz. Server Satıcı Sitelerinden Güvenli Bir Siteyi Tavsiye Edebilirim;
http://www.websitesikurdurmakistiyorum.com/

- Gelelim 3. Yöntemimize, Bir Web Sunucu Firmasından Resel Kiralayarak, VPS Ortamından Ziyaretçi Yani Kalıcı Bot Kazanabilirsiniz.Aylık Kiralama İmkanınız ve Deneme Şansınız Var, Botlarda Güvenlik Korumasıda Dahil, Kurulum Firmaya Ait, Ayrıca Mobil Ödeme Gecerliymiş.
http://www.websitesikurdurmakistiyorum.com/

- Sıra Geldi Anlatmak İstediğim Son Yönteme;
Bu Biraz daha Masrafsız ama, Zor...
Bir İnternet Kafedeki Tüm Bilgisayarların Sizin Web Sitenize Otomatik Girişini Sağlayarak Hit Kazanabilirsiniz, Ama Botlarda Devamlılık Olmayabilir, Botlar Sitenizde Kafedeki Bağlantının Açık Olmasıyla Gözükür, Bir Kafeciye Durumu Anlatırsanız, O Durumu Anlayacaktır; ama Ücretsiz Yapacaklarını Sanmıyorum...

Kontor karşılı Xat Chat Odasina Bot Attırmak isteyenler ; Site Yetkilisiyle İrtibat a Geçin Yada tatlifm_destek@hotmail.com Bu Msn den Ulaşın.

Misafir
Misafir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics