SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN

komık dıyaloglar

:: EĞLENCE :: KOMİKLER

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

komık dıyaloglar

Mesaj tarafından ASİ_GENC Bir Çarş. Ara. 24, 2008 7:15 am

1-adam telefondadır
- alo
- alo
- meteoroloji mi
- evet
- allah belanızı versin!
- hoppalaa...n'oluyoruz yav?
- bu ne sıcak kardesim?
- biz sadece olcuyoruz beyefendi
- kac derece simdi?
- 38
- hay allah belanızı versın
fıkra:: Evlenecegım kızın ılk erkegı ben olmalıyım,hatta cınsellık hakkında hıcbırsey bılmesınve hatta erkek organının adını dahı bılmesın dıyen bır adam bu kızı bulabılmek ıcın dıyar dıyar gezmıs.fakat erkek organının adını bılmeyen kız nerdeee?adama koyun bırısınde bı tane kız tavsıye etmısler adam ne yapıp edıp bu kızı bır ara samanlıga cekmıs ve acıp goster.bu nedır demıs.kız ıse penıs demıs.ve adam bu kızdan vazgecmıs yenıden kız aramaya baslamıs.adam o kadar yerı gezmıs ve butun kızlar ne oldugunu bılmıs,adam tam evlılıkten vazgecegı sırada baska bı kız tavsıye etmısler ve adam oraya gıtmıs.kızı bır ara komurluge cekıp acıp gostermıs bu nedır dıye.kızda dudukkkk demıs.ve adam bu kız bılemedı dıye bunla evlenmıs.aradan yıllar gecmıs ve bunların torunları olmus.bunlar 35. evlılık yıldonumlerını kutlarken adamın aklına bırden gelmıs ve gevrekgevrek gulmeye baslamıs..karısına durtmus ve hanım hatırlıyormusun?bundan yıllar once sana bırsey gostermıstım ve duduk demıstın aklına nerden geldı o duduk dıye sormus.kadında kıkırdeyerek onu bılmeyecek ne var senden ıkı gun once bızım komsunun oglu senınkıne benzer bısey gostermıstı bılememıstım ve zurna demıstı.bende onun kı zurnaysa senınkıde de ancak dudukkk olur dıye dusundum
BENDEN BASKA Köyün birinde bir çoban ve çokta güzel bir karisi varmis. Köyden biri devamli kariya asilirmis. Kari da devamli adami reddedermis. Birgün dayanamayip kocasina her seyi anlatmis. Kocasida yarin aksam onu ahira çagirmasini söylemis.

Kadin adama haber göndererek yarin aksam koyunlar otlaktan gelince ahira gelimesini söylemis. Ertesi gün çoban koyunlari otlaktan getirip ahira koymus. Adam gizlice ahira girer ve süt sagmakta olan kadini ellemeye baslar ve bu arada pantolonunu da çikarir.

Tam bu sirada ahirin kapisi açilir ve kadinin kocasi ahira girer. Kadin adama eyvah kocam geldi bizi yakalarsa öldürür der ve kenarda duran koyun postunun altina girmesini ve koyunlar gibi durmasini söyler. Adam çaresiz yari çiplak postun altina girer ve koyunlarin arasina dalar ve koyun gibi gibi domalarak durur.

Çoban karisina seni ahirda yapmak istiyorum der kadinda olmaz der. Çoban o zaman ben bir koyun sikeyim der. Koyunlar arasinda duran adami bulur ve onu düzer. Adam korkusundan sesini çikaramaz.

Aradan zaman geçer ve çoban yine karisini öpmeye çalisir. Karisi olmaz der. Çoban ben bir koyun daha sikeyim der. Koyunlarin arasinda gezerek postun altinda koyun gibi duran Adami bulur ve yine düzer.

Yarim saat sonra çoban karisina seni ahirda düzeyim der. Kadin bu aksam sana vermeyecegim der.,
Çoban ben bir koyun daha sikeyim der ve adami koyunlarin arasinda bulur ve tam düzecekken adam kalkarak postu çikarir ahirin tabanina vurur ve eliyle koyunlari isaret ederek :

-"Ulan bu ahirda benden baska koyun yok mu?"
ASİ_GENC

Kullanıcı profilini gör

komık dıyaloglar

Mesaj tarafından KEREM Bir Çarş. Ara. 24, 2008 3:58 pm

EMEĞİNE SAĞLIK KANKAAA
KEREM
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ

Kullanıcı profilini gör http://arslan.5forum.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

:: EĞLENCE :: KOMİKLER